Hakkımızda

Şirket Hakkında

AsilScaff Olarak Kaliteye Önem Vermekteyiz,

Bu nedenle Mesleki Yeterlilik Belgesi akreditasyonlu, iç eğitimlerimizle beraber, işlerinde uzman, iş güvenliği ve çevreye önem veren, ihtiyacınıza uygun çözümleri sağlamak için en kaliteli ürünleri kullanan personellerimize güvenebilirsiniz. Şirketimiz Avrupa Standartlarında Sıfır ve ikinci el iskele satışı yapmaktadır, Ürünlerimizin Kalitesine güvenebilirsiniz. Dönemsel işleriniz için İskele kiralamak isterseniz, her projeden sonra bakımları yapılan ve uzman birimimiz tarafından kalite ve kullanılabilirlik kontrollerinden geçen iskelelerimizden en uygun fiyatlar ile faydalanabilirsiniz. Projelendirme, iş planlaması için en önemli adımıdır, bu nedenle tüm işlerimizde uzman proje birimimiz tarafından süreç planlaması, statik ve yerleştirme projeleri yapılmaktadır, Şirketimizden ürün almasanız dahi projelendirme hizmeti alabilirsiniz.

 

Misyonumuz

ASL İskele olarak misyonumuz, endüstriyel iskele çözümlerinde kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunarak, projelerinde başarılarına katkıda bulunmayı hedefliyoruz.

Bize Ulaşın

0216 596 2121

asl@asliskele.com.tr asliskele.com.tr

Hizmetlerimiz

İskele Kurulum ve Söküm

Profesyonel ekibimiz, endüstriyel iskele kurulumu ve sökümü konusunda uzmanlığa sahiptir. Güvenli ve etkili bir şekilde çalışarak projelerinizi desteklemek için buradayız.

Süpervizörlük

ASL İskele olarak, projelerinizin süpervizyonunu üstleniyoruz. Deneyimli ekibimizle, her aşamada kalite kontrolü sağlayarak projelerinizi başarıyla tamamlamak için çaba gösteriyoruz.

Mühendislik Hizmetleri

Mühendislik alanındaki uzmanlarımız, projelerinize özel çözümler sunmak için çalışmaktadır. Güncel teknoloji ve en iyi uygulamaları kullanarak, mühendislik hizmetlerimizle projelerinizi destekliyoruz.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

İnsanların Bizi Tercih Etmesinin Altı Nedeni

Kaliteli Malzeme
Mühendislik Çözümleri
Eğitimli İşçiler
Zaman Kullanılabilirliği
Hızlı Çözüm Üretimi
İş Sağlığı ve Güvenliği